אודות

allo נולד מתוך המאבק המתמיד שבניסיון לעשות את הכל. מצאנו דרך אופנתית כדי שתוכלו לשאת את הנייד באלכסון לצידי הגוף בנוחות מירבית. בזכות allo הידיים שלכם תמיד חופשיות בעוד שהנייד נמצא בהישג יד, בעת הצורך. אנחנו ב allo מבינים את החוויה שלכם כמה החיים יכולים להיות עסוקים לפעמים. אופנת הנייד של allo מעוצבת במטרה להפוך את חייכם לקלים יותר ופחות לחוצים…

?אין כיסים קטנים

בחיים היומיומיים לא תמיד לובשים בגדים עם כיסים גדולים מספיק כדי לשאת את הנייד, בייחוד לא את הדור החדש כגון אייפון X מקס או גלקסי S20 פלוס. כולנו ניסינו כבר להכניס את הנייד בכוח ולבסוף הולכים איתו ביד. זה שייך לעבר ברגע שנושאים את הנייד מסביב לצוואר! אין כיסים? אין בעיה!

כמעט ולא הולך לאיבוד

OMG איפה הנייד שלי? באמת, מי לא השאיר את הנייד בחדר האמבטיה לפחות פעם אחת? לא משנה אם אתם בנסיעה, הליכה עם המשפחה או באירוע, אתם יכולים להפחית את רמת הלחץ בתליית הנייד לצידי הגוף. נגמר הלחץ סביב היכן הנחתם אותו והוא תמיד שם כשאתם צריכים אותו. תהנו מזמנכם החופשי בלי לתהות איפה שמתם את הנייד.

פשוט במקום אחד

בין אם אתם נמצאים בשדה תעופה, באירוע או בטיול, אתם רוצים את הנייד שלכם צמוד אליכם כל הזמן. אם גם תוסיפו מחזיק כרטיסים לכיסוי, סוף סוף תם החיפוש אחר כסף וכרטיסי אשראי. הכל פשוט נמצא במקום אחד.

ידיים עסוקות

ידיים עסוקות הן כנראה הסממן של עידן חדש. בייחוד הורים נאבקים להצליח לעשות את הכל :לנהל קריירה, לשמר חיי חברה, לטפל בבית ובד בבד גם לבלות זמן ביחד. הרי הידיים שלנו כל הזמן מלאות בילדים, שקיות ויומן. ועדיין אתם רוצים לצלם תמונה חמודה או לקבל את שיחת הטלפון שציפיתם לה! בזכות הרצועה הטלפון תמיד נגיש ויש משימה אחת פחות לידיים העסוקות!

אופנתי ופרקטי

ללכת עם הנייד באלכסון לצידי הגוף יש יתרונות פרקטים. עם אביזרי הנייד של allo אתם מקבלים את היתרונות הפונקציונלים יחד עם אקסזורי אופנה מדהים! כל העיניים נשואות אליכם

היי, תודה שדפדפת עד לכאן!

הרעיון של ענידת הנייד מסביב לצוואר נולד כפרי דמיונם של שתי אמהות מתוך מאבקן לעשות את הכל. הן חיפשו פיתרון לנוכח אורך החיים העסוק שלהן הן חיפשו פיתרון שייתן מענה לצורך להישאר מחוברות ובאותו זמן נוכחות מול הילדים העבודה.

יעל וגל הן שתי אמהות שלא היו יכולות להיות שונות יותר אחת מהשנייה. יעל אוהבת את אורך החיים העסוק ולו הייתה לה אפשרות, הייתה ב 5 ומקומות בו זמנית. היא מנהלת את הצד העסקי, מתאמת עם הספקים ומוודאה שכל התהליכים יבוצעו. לעומת זאת גל אוהבת רוגע וניגשת לחיים צד אחר צד. היא זאת שמחברת את כל החלקים יחד במלאכת עבודת יד ונותנת נשמה לכל יצירה ויצירה. כך שתי החברות המנוגדות מצאו דרך להתחבר כשותפות.

החזון של allo הוא להלביש את מציאות החיים החדשה על מוצר שמסייע ותומך בדרך אלגנטית, פשוטה ופרקטית. רוב האנשים נמצאים בסביבה עם קצב מואץ אבל עדיין רוצים להיות זמינים. allo הופך את זה לאפשרי: הנייד שלכם יכול להיות איתכם ממש בכל מקום שאתם נמצאים מבלי להגביל אתכם בשום צורה. בנוסף, העיצוב הייחודי והחומרים והאריזות האקולוגיים תומכים בכל הסגנונות והגילאים. כל המוצרים הם יוניסקס וקיימים במידות שונות!

?Ready to say allo

דברו איתנו

יצאנו לחופשה!

לקחנו את הילדים ויצאנו לחופשה משפחתית, נתראה בחודש ספטמבר :)
לא ניתן לרכוש באתר עד להודעה חדשה.